Rykterapport for Wild Touch
Sammendrag
Wild Touch
(Senior Member)

Totalt rykte: 44

Rykte fra medlemmer: 1
Rykte fra innlegg: 49
  Positive Nøytrale Negative
Siste uke 0 0 0
Siste måned 1 0 0
Siste 6 måneder 14 0 1
Alltid 47 0 3
Kommentarer
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 08-08-2026, 04:27 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Rykter og ønsketråd overgangsvindu sommer 2026

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 07-17-2026, 08:52 AM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Vålerenga vs Ålesund

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 07-11-2026, 06:53 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Kamptråd Tromsø-Vålerenga

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 06-27-2026, 07:21 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i VM 2026 Tråden

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Ettlagioslo ( 22 ) - Sist oppdatert 05-23-2026, 05:57 PM

Negativ (-1): Han er ikke rasist, din naive tomskalle.
EvenL ( 1 ) - Sist oppdatert 05-06-2026, 01:20 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Vår neste hovedtrener

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 04-19-2026, 04:43 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Enga - Lsk Søndag 1430 derbytippekamptråd

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 03-25-2026, 10:23 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Kamptråd 3. semifinale tirsdag 24.03.26 kl. 1900

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 03-21-2026, 02:23 AM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Kamptråd 1. semifinale VIF-Frisk fredag 20.03.26 kl. 1900

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Morrison ( 2 ) - Sist oppdatert 03-14-2026, 12:16 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i De andre 2025

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Fredmidt ( 17 ) - Sist oppdatert 03-07-2026, 01:17 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Eliteserien 2026

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 02-28-2026, 12:54 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Kamptråd Lillehammer - VIF lørdag 28.02.26 kl. 1600

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
JackBlack ( 21 ) - Sist oppdatert 02-22-2026, 02:27 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Treningskamper på Direktesport/TV2 Play vinter 2026

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 02-22-2026, 02:01 PM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Treningskamper på Direktesport/TV2 Play vinter 2026

Positiv (+1): [Ingen kommentar]
Flemmern ( 111 ) - Sist oppdatert 02-15-2026, 10:40 AM
Vurdering gitt for Wild Touch's innlegg i Rykter og ønsketråd overgangsvindu vinter 2026

Positiv (+1): [Ingen kommentar]